sobota, 18 maja 2024 12:42

Magda Mielnik zdobywa 5 medali !

Magdalena Mielnik, mieszkanka Nowej Karczmy, zdobyła pięć medali, w tym cztery złote, na XXXV Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym, które odbyły się w Puławach. Tym samym osiągnęła swój najlepszy wynik na krajowej arenie w 20-letniej karierze. W trakcie zawodów wystąpiła w pięciu konkurencjach, demonstrując wyjątkową formę zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i drużynowej.
  • Źródło: Mat.nadesłany

Magdalena Mielnik, zawodniczka z Nowej Karczmy, zdobyła pięć medali na XXXV Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym w Puławach, osiągając swój najlepszy wynik w 20-letniej karierze. W trakcie weekendowego turnieju, Mielnik wywalczyła cztery złote medale i jeden brązowy. Jej występy w pięciu konkurencjach, w tym trzy indywidualne i dwie drużynowe, zaowocowały najwyższym osiągnięciem spośród wszystkich startujących kobiet. Relacje z jej występów można znaleźć na facebookowym profilu Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.